Reklama

Strażacy pod siatką

Opublikowano:
Autor:

Strażacy pod siatką - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz szesnasty ekipy Państwowej Straży Pożarnej rywalizować będą w finale Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej. Impreza odbędzie się w czwartek 15 lutego w Gostyninie.

Już po raz szesnasty ekipy Państwowej Straży Pożarnej rywalizować będą w finale Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej. Impreza odbędzie się w czwartek 15 lutego w Gostyninie.

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie zmierzą się ekipy reprezentujące miejskie i powiatowe komendy PSP z Płocka, Radomia, Garwolina, Warszawy, Sokołowa Podlaskiego, Przysuchy i Ostrołęki. Wśród uczestników nie może zabraknąć również gospodarzy czuli Komendy Powiatowej PSP w Gostyninie. Zwycięzca turnieju reprezentował będzie województwo mazowieckie w Mistrzostwach Polski.
Impreza, której organizatorami są Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie i Komenda Powiatowa PSP w Gostyninie, rozpocznie się o 9.30 i potrwa d 17.30-18.30. Wstęp do hali MOSiR-u jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają kibiców, a gospodarze liczą na ich gorący doping. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE