Reklama

Strażacy ratowali... byka

Opublikowano:
Autor:

Strażacy ratowali... byka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie tylko uwięzione na drzewach futrzaki mogą liczyć na rychłą pomoc straży pożarnej. W niedzielę z tarapatów strażacy wybawiali byka, który utknął w kanale z gnojowicą. Niestety, pomimo szybkiej akcji ratowniczej, zwierzę nie przeżyło.

Nie tylko uwięzione na drzewach futrzaki mogą liczyć na rychłą pomoc straży pożarnej. W niedzielę z tarapatów strażacy wybawiali byka, który utknął w kanale z gnojowicą. Niestety, pomimo szybkiej akcji ratowniczej, zwierzę nie przeżyło.

Zgłoszenie wpłynęło do KP PSP Gostynin w niedzielę, ok. godz. 7:40. Wynikało z niego, że w oborze, na terenie jednego z gospodarstw w Pacynie, byk zaklinował się w kanale z gnojowicą. Na miejscu interweniowały łącznie 3 jednostki straży pożarnej: 1 z JRG Gostynin oraz 2 z OSP Pacyna. Na miejscu obecny był również lekarz weterynarii. Strażacy mieli utrudnione zadanie, gdyż pomieszczenie było bardzo ciasne, jednak przy użyciu specjalistycznego sprzętu udało się wydostać zwierzę z potrzasku i przekazać je w ręce weterynarza. Niestety, choć akcja strażaków zakończyła się powodzeniem, byk zdechł. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE