Reklama

Sukces sportowy gostynińskich strażaków

Opublikowano:
Autor:

Sukces sportowy gostynińskich strażaków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej 7 odbył się turniej I strefy eliminacyjnej do „XV Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej Strażaków” Komend Powiatowych/Miejskich Państwowej Straży Pożarnej. Zwycięzcom zawodów zostali gostynińscy strażacy.

Wczoraj w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej 7 odbył się turniej I strefy eliminacyjnej do ?XV Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej Strażaków? Komend Powiatowych/Miejskich Państwowej Straży Pożarnej. Zwycięzcom zawodów zostali gostynińscy strażacy.

Łącznie w VI strefach eliminacyjnych uczestniczy w tym roku 29 komend z terenu Mazowsza. Gospodarzem I strefy była gostynińska Komenda. Ponadto w turnieju udział wzięli strażacy z komendy w Płocku, Mławie, Grodzisku Mazowieckim oraz z Warszawy Zachód. Obsadę sędziowską zapewnili Maciejewski Grzegorz z MOSiR'u w Gostyninie oraz Dolak Paweł z KP PSP Gostynin.

Kolejność końcowa turnieju:

I m-ce    KP PSP  Gostynin
II m-ce  KP PSP Mława
III m-ce KM PSP Płock
IV m-ce KP PSP Grodzisk Mazowiecki
V m-ce  KP PSP  Warszawa Zachód

Drużyna gostynińskich strażaków zwyciężając w strefie eliminacyjnej, weźmie udział w finale województwa mazowieckiego, który odbędzie się 9 lutego w Mińsku Mazowieckim. Zmierzy się tam 6  zwycięzców z  przeprowadzonych stref  na terenie Mazowsza.

KP PSP Gostynin wystąpili w składzie:

mł.bryg. Piotr Czerwiński – kapitan drużyny
kpt. Michał Borkowski
mł.kpt. Piotr Cepielik
mł.ogn..Mariusz Kacprzak
st.sek.Piotr Pospieszyński
sek.Kamil Balcerzak
sek.Mateusz Tomczak
str.Kamil Stańczak

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE