Reklama

Świąteczne szaleństwa w Starej Betoniarni. "Kacper, to dla Ciebie" [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Świąteczne szaleństwa w Starej Betoniarni. "Kacper, to dla Ciebie" [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy Gostynina i okolic po raz kolejny zjednoczyli się w szczytnym celu. Dziś, całe rodziny opanowały Starą Betoniarnię, by wesprzeć chorego na nowotwór Kacpra Zimnego. Nie zabrakło atrakcji i dobrej zabawy, zwłaszcza dla najmłodszych.

Mieszkańcy Gostynina i okolic po raz kolejny zjednoczyli się w szczytnym celu. Dziś, całe rodziny opanowały Starą Betoniarnię, by wesprzeć chorego na nowotwór Kacpra Zimnego. Nie zabrakło atrakcji i dobrej zabawy, zwłaszcza dla najmłodszych. 

Kiermasz ciast, malowanie twarzy, aukcja rękodzieła, zabawy i animacje dla dzieci - przy ul. Bierzewickiej 32 nie można było narzekać na nudę. Serca uczestników wydarzenia niewątpliwie skradły egzotyczne zwierzęta, takie jak: skorpion, agama, boa, czy padalec, które wędrowały rąk do rąk, wzbudzając fascynację i wywołując delikatny dreszczyk emocji. Specjalnie z myślą o maluchach, w MCH pojawił się również Święty Mikołaj, któremu towarzyszyła - porywająca wszystkich do wspólnej zabawy - Śnieżynka. 

Na stołach, poza rękodziełami dominowały słodkie frykasy przygotowane przez uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie. Również zapewnienie muzycznych doznań spoczęło na barkach podopiecznych placówki mieszczącej się przy ul. Kowalskiej; czteroosobowy band szybko zdobył sympatię przybyłych gości, którzy nagrodzili ich występ gromkimi brawami. 

Pieniądze zebrane podczas dzisiejszej imprezy zostaną przekazane na leczenie 10-letniego Kacpra. U chłopca zdiagnozowano nowotwór złośliwy kości z przerzutami do płuc. Obecnie Kacper przechodzi zabiegi chemioterapii.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE