Reklama

Święto Korpusu Służby Cywilnej

Opublikowano:
Autor:

Święto Korpusu Służby Cywilnej  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Służby Cywilnej, przypadającego na dzień 11go listopada. Z tej okazji podziękowania za pracę i najlepsze życzenia złożyli pracownikom Komendant insp. Zbigniew Włodkowski, jego I Zastępca nadkom. Radosław Romanowski oraz obecni na uroczystości policjanci.

Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Służby Cywilnej, przypadającego na dzień 11go listopada. Z tej okazji podziękowania za pracę i najlepsze życzenia złożyli pracownikom Komendant insp. Zbigniew Włodkowski, jego I Zastępca nadkom. Radosław Romanowski oraz obecni na uroczystości policjanci.

Podczas spotkania Komendant podziękował zgromadzonym pracownikom za to, że każdego dnia z ogromnym poświęceniem wspierają oni funkcjonowanie gostynińskiej komendy, która nie mogłaby sprawnie funkcjonować bez profesjonalnego korpusu służby cywilnej. Pracownicy cywilni zajmują się obsługą sekretariatów, pracują w kadrach, kancelarii tajnej, a także zajmują się finansami, zaopatrzeniem, dbają o czystość i porządek w budynku. 

W imieniu własnym i całego kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie oraz Policjantów, Pan Komendant złożył pracownikom cywilnym serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych, ambitnych celów oraz ich osiągania. Życzył również, aby ich praca była zawsze doceniana i dawała wiele satysfakcji. 
Dzień, w którym przypada Święto Korpusu Służby Cywilnej" - 11 listopada nie jest przypadkowy. To symboliczna data odzyskania niepodległości w 1918 roku. Polska zaczęła odbudowę niepodległej struktury państwowości od administracji, a rozpoczęcie działalności przez Służbę Cywilną było pierwszym sygnałem, że „Polska to jeden organizm, którego sercem jest prężnie działająca administracja rządowa". 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE