Reklama

Szczawinianie wytańczyli sukces!

Opublikowano:
Autor:

Szczawinianie wytańczyli sukces! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To był wspaniały tydzień dla szczawińskiego tańca. Kolejny medal - i to na międzynarodowym szczeblu - wywalczył młodziutki duet Mikołaj Osmolak - Oliwia Kopeć. Fantastycznie spisał się też Ludowy Zespół Pieśni i Tańca, który podczas konkursu w Sierpcu nie miał sobie równych.

To był wspaniały tydzień dla szczawińskiego tańca. Kolejny medal - i to na międzynarodowym szczeblu - wywalczył młodziutki duet Mikołaj Osmolak - Oliwia Kopeć. Fantastycznie spisał się też Ludowy Zespół Pieśni i Tańca, który podczas konkursu w Sierpcu nie miał sobie równych.

Para Mikołaj Osmolak I Oliwia Kopeć z Klubu Sportowego "Pasja" w swojej kategorii 12-13 lat D zajęła 3 miejsce w tańcach latynoamerykańskich oraz 6 miejsce w tańcach standardowych. Warto podkreślić, że w turnieju startowało 11 par z całej Europy.

 Nie tylko Mikołaj i Oliwia w ostatnich dniach przynieśli chlubę gminie Szczawin Kościelny. Rewelacyjnie zaprezentował się bowiem również Zespół Pieśni i Tańca. Szczawinianie okazali się najlepsi spośród 20 zespołów młodzieżowo-dorosłych, dzięki czemu w ich ręce trafiła Nagroda Burmistrza Miasta Sierpca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE