Reklama

Reklama

Techniczna strona Gostynina. Obradowali o...

Opublikowano: czw, 25 mar 2021 19:04
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj o 10:00 w sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego miała miejsce kolejna sesja Rady Miejskiej. Poświęcona była tematyce infrastruktury technicznej miasta.

Reklama

Informacje o realizacji zadań statutowych w roku 2020 złożyli: prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego reprezentowany przez Marzennę Tomczak i Jacka Marciszewskiego, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Szymon Nieć, a także prezes Przedsiębiorstwa Oczyszczania Miasta Agnieszka Korytkowska. Kilka słów na temat budowy i modernizacji dróg gminnych w zeszłym roku dodał burmistrz Paweł Kalinowski. Podczas swojego wystąpienia prezes Nieć zdradził szczegóły co do planów budowy nowego ciepłociągu, który zastąpiłby stary, awaryjny, przebiegający po ważnym dla miasta obszarze inwestycyjnym.

W drugiej części obrad naczelnik Wydziału Promocji Miasta i Ochrony Zdrowia Magdalena Świderska przedłożyła sprawozdanie z realizacji „Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za rok 2020” uwzględniające pomoc uzależnionym i skuteczną profilaktykę zapobiegającą powrotowi do nałogu. Później zabrała głos naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Izabela Chmielecka i w jej obecności radni głosowali nad przyjęciem uchwały w sprawie przyjęcia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Miasta Gostynina na rok 2021”.

Źródło: UM Gostynin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.