Reklama

Trębki i Sierakówek najlepsze w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Trębki i Sierakówek najlepsze w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynińskie Centrum edukacyjne było gospodarzem rejonowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Gostynińskie Centrum edukacyjne było gospodarzem rejonowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. 

Do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z powiatów gostynińskiego, płockiego i sierpeckiego. W starszej kategorii wiekowej startowały drużyny trzy-, a w młodszej – czteroosobowe. 
Uczestnicy turnieju wykazać się musieli wiedzą teoretyczną i praktyczną (między innymi z pierwszej pomocy przedmedycznej, na torze przeszkód i w miasteczku rowerowym). Poszczególne konkurencje nadzorowane były przez policję, straż pożarną i instruktorów nauki jazdy.
Po pierwsze miejsce w rywalizacji szkół podstawowych sięgnęły Trębki, a wśród gimnazjalistów – Sierakówek.
Turniej zorganizowany był przez Starostwo Powiatowe w Gostyninie. Jego podstawowe założenie to uczenie dzieci i młodzieży, jak należy bezpiecznie poruszać się po drogach, wyrobienie nawyku rozważnego i mądrego korzystania z dróg. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE