Reklama

Trójka walczy o nagrodę. Gdzie robić zakupy, aby jej pomóc?

Opublikowano:
Autor:

Trójka walczy o nagrodę. Gdzie robić zakupy, aby jej pomóc? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gostyninie walczy o nagrodę fundowaną przez Tesco i Fundację Tesco. Do wygrania jest nawet 5 tysięcy złotych. Głosowanie trwa do 4 czerwca.

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gostyninie walczy o nagrodę fundowaną przez Tesco i Fundację Tesco. Do wygrania jest nawet 5 tysięcy złotych. Głosowanie trwa do 4 czerwca.

Gostynińska Trójka wzięła udział w kolejnej edycji organizowanego przez Tesco konkursu „Decydujesz, pomagamy”. Uczniowie SP 3 przygotowali projekt „Akceptuję i mądrość wykazuję”, dla którego konkursową dokumentację – zgodnie ze wszystkimi wymogami – przygotowały nauczycielki Magdalena Marciniak, Magda Pasikowska i Katarzyna Pruszyńska. 
Celami projektu są: promowanie kultury wśród dzieci i młodzieży; umożliwienie uczestnictwa w kulturze osób z niepełnosprawnością; rozwijanie poczucia tolerancji poprzez zdobywanie wiedzy na temat niepełnosprawności; przedstawienie alternatywnego sposobu na spędzanie czasu wolnego z bliskimi; zachęcanie do aktywności fizycznej oraz promocja małych i dużych przedsiębiorstw lokalnych.
Gostyniński projekt został oceniony bardzo wysoko i zakwalifikował się do ścisłego finału, w którym powalczy o zwycięstwo z projektami „miododajne ogrody” stowarzyszenia ekologiczno-kulturalnego ziarno oraz „Wspólne sprzątanie – kampania sprzątanie Świata” Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku. 
SP 3 jest pierwszą instytucją w Gostyninie, która zakwalifikowała się do ścisłego finału konkursu organizowanego przez Tesco i Fundację Tesco. Bez względu na wynik głosowania Trójka już teraz może mieć powody do zadowolenia, ponieważ Każdy pomysł zakwalifikowany w swoim regionie do ścisłego finału otrzyma dofinansowanie. Za miejsce pierwsze będzie to 5 tysięcy złotych, za drugie – 3 tysiące zł, a za trzecie – 1 tysiąc zł.
Aby zagłosować na projekt gostynińskiej Trójki, należy zrobić zakupy w sklepie Tesco przy ulicy Jana Pawła II 27 w Gostyninie, przy ul. Chopina 56 w Płocku, lub przy Żeromskiego 5 w Żychlinie. Kupujący przy kasie otrzymuje żeton, który przy wyjściu ze sklepu trzeba wrzucić do stosownej urny (pierwszej z lewej). Głosowanie trwa do 4 czerwca.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE