Reklama

Trwają zimowe półkolonie! Zobacz, jak bawią się dzieci z Gostynina

Opublikowano:
Autor:

Trwają zimowe półkolonie! Zobacz, jak bawią się dzieci z Gostynina - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od poniedziałku w Gostyninie trwają zimowe półkolonie dla dzieci i młodzieży. Na uczestników zimowej akcji czekało wiele atrakcji w tym tygodniu. Sprawdź, jak bawili się młodzi mieszkańcy Gostynina.

Od poniedziałku w Gostyninie trwają zimowe półkolonie dla dzieci i młodzieży. Na uczestników zimowej akcji czekało wiele atrakcji w tym tygodniu. Sprawdź, jak bawili się młodzi mieszkańcy Gostynina.

Udział w półkoloniach biorą dzieci w wieku 7-16 lat.  Realizatorem akcji jest Tomasz Wójcik prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „Green Project” z siedzibą w Bierzewicach, który wyłoniony został w drodze zapytania ofertowego. Oprócz opieki i atrakcyjnych zajęć uczestnicy półkolonii mają zapewniony jeden ciepły posiłek dziennie.

W poniedziałek dzieci i młodzież z Gostynina brała udział m. in. w grach i zabawach integracyjnych, wzięli udział w spotkaniu, gdzie przedstawiona została prezentacja dotycząca zagrożeń w czasie wypoczynku zimowego oraz uczestniczyli w projekcji bajki (prace plastyczne w grupach). Następnego dnia uczestnicy półkolonii brali udział w teleturniejach (koło fortuny, 1 z 10, kalambury), jeździli na sankach oraz przybyli do klubu gier planszowych. W środę grupa odbyła zajęcia na łyżworolkach, warsztaty Bum Bum Rurki w grupach oraz wyszli wspólnie na basen. Wczoraj na dzieci i młodzież czekały m. in. gry i zabawy teatralne w grupach, prace plastyczne oraz zabawy na śniegu. Dziś dla gostynińskiej grupy przygotowano zajęcia profilaktyczne według programu „Uzależnienia z zdrowie”, wyprawę po skarb oraz filmowe popołudnie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE