Reklama

TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY NAJBEZPIECZNIEJ!

Opublikowano:
Autor:

TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY NAJBEZPIECZNIEJ! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Serdecznie zapraszamy na specjalne spotkanie ze specjalistą ds. bezpieczeństwa przewożenia dzieci, które zorganizowane będzie w Kutnie w najbliższy wtorek 27 marca o godzinie 16.

Serdecznie zapraszamy na specjalne spotkanie ze specjalistą ds. bezpieczeństwa przewożenia dzieci, które zorganizowane będzie w Kutnie w najbliższy wtorek 27 marca o godzinie 16.

Spotkanie jest bezpłatne, a każdy uczestnik otrzyma wartościowy bon do wykorzystania przy zakupie fotelika. Ilość miejsc jest ograniczona w związku  z tym bardzo prosimy o telefoniczną rejestrację pod nr tel 577-101-607. Podczas spotkania zostanie omówiona kwestia bezpieczeństwa przewożenia dzieci, dodatkowo specjalista wyjaśni dlaczego jazda tyłem do kierunku jazdy jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Podczas spotkania będą również szczegółowo omówione foteliki tyłem do kierunku jazdy. Dla zainteresowanych proponujemy również możliwość przymiarki fotelików w samochodzie.

Foteliki samochodowe w każdym wieku

Firma Axkid proponuje kompletną ofertę fotelików samochodowych dostosowanych do każdego wieku twojego dziecka. Nasze foteliki umożliwiają twojemu dziecku bezpieczną I wygodną podróż – od pierwszego fotelika dla noworodka, poprzez kolejny fotelik tyłem do kierunku jazdy, aż do ostatniego fotelika z grupy 2/3. Skupiamy się na fotelikach montowanych tyłem do kierunku jazdy I rekomendujemy podróżowanie w ten sposób możliwie jak najdłużej.

Tyłem do kierunku jazdy- bezpieczeństwo w Szwedzkim stylu

Axkid to szwedzka firma, bezpieczeństwo dzieci na drogach jest ich pasją. Naszym rozwiązaniem jest podróżowanie tyłem do kierunku jazdy możliwie jak najdłużej. Wierzymy, że bezpieczeństwo i wygoda muszą iść w parze. Wysokie standardy I większa świadomość ratują życie.

Takata to unikalna kombinacja bezpieczeństwa, komfortu i funkcjonalności wywodząca się z Japonii.

Salon Dziecięcy PEPS w Kutnie przy ul. Podrzecznej 9 w swojej ofercie posiada najbezpieczniejsze foteliki oraz certyfikowany personel, który pomoże w wyborze odpowiedniego fotelika. Przymiarka dziecka oraz montaż fotelika w samochodzie to nasze standardy. Oferujemy to w ramach doboru fotelika i nie wiąże się to z żadną opłatą - bezpieczeństwo Twojego dziecka jest najważniejsze. W swojej ofercie posiadamy najlepsze światowe marki: AXKID, Takata, Britax Romer, Maxi-Cosi, Recaro, Chicco, Graco, BabyJogger, Avionaut i inne. W stałej ofercie na mamy ponad 200 fotelików !
 

Szukasz fotelika - bezpiecznego, wygodnego w najlepszej cenie? - Salon Dziecięcy PEPS to rozwiązanie!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE