Reklama

Utrudnienia w Budach Kozickich. Wielkie kałuże i błoto na drodze

Opublikowano:
Autor:

Utrudnienia w Budach Kozickich. Wielkie kałuże i błoto na drodze - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie od dziś mieszkańcy wsi Budy Kozickie (gmina Gostynin) zmagają się z utrudnieniami na drodze, która w tej miejscowości jest w opłakanym stanie, ponieważ na całej jej długości występują dziury. Po ostatnich opadach deszczu jest jeszcze gorzej - na drodze są obecnie wielkie kałuże i błoto.

Nie od dziś mieszkańcy wsi Budy Kozickie (gmina Gostynin) zmagają się z utrudnieniami na drodze, która w tej miejscowości jest w opłakanym stanie, ponieważ na całej jej długości występują dziury. Po ostatnich opadach deszczu jest jeszcze gorzej - na drodze są obecnie wielkie kałuże i błoto.

Mieszkańcy wsi znajdującej się nieopodal Gostynina zmuszeni są do korzystania z drogi, która nie nadaje się już do użytku. Gdy nie pada deszcz i jest sucho, w całej miejscowości strasznie się kurzy od przejeżdżających tam samochodów, które niszą swoje zawieszenia jeżdżą po tak dziurawej drodze. Niestety jeszcze gorzej jest podczas deszczu lub zaraz po nim. Wtedy na głównej drodze w Budach Kozickich pojawiają się ogromne kałuże i błoto.

Mieszkańcy mają dość dalszego męczenia się z utrudnieniami na drodze:
- Często musimy zmagać się z problemami naszej drodze, ponieważ o każdej porze roku daje nam w kość. Obecnie aby dostać się do miasta, szkoły lub pracy musimy przechodzić przez duże błoto i kałuże. Dzieci po dojściu na przystanek autobusowy mają całe brudne buty i spodnie, a przecież czeka ich jeszcze cały dzień w szkole. Jeżdżące samochody po naszej wsi również nie mają łatwego zadania, ponieważ codziennie przejeżdżają przez masę dziur - opowiada jeden z mieszkańców Bud Kozickich.

Miejscowi mają nadzieję, że dożyją czasów, kiedy w ich wsi pojawi się asfalt. Każdy ma już dosyć chodzenia po błocie i jazdy samochodem w żółwim tempie, chociaż nawet tak wolna jazda nie uchroni samochodu przed wymianą zawieszenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE