Reklama

W starostwie przełamali się opłatkiem [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

W starostwie przełamali się opłatkiem [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uroczyste spotkanie opłatkowe odbyło się wczoraj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gostyninie. Uczestniczyli w nim przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, a także służb mundurowych, gmin powiatu gostynińskiego oraz gostynińskich instytucji.

Uroczyste spotkanie opłatkowe odbyło się wczoraj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gostyninie. Uczestniczyli w nim przedstawiciele władz rządowych i samorządowych, a także służb mundurowych, gmin powiatu gostynińskiego oraz gostynińskich instytucji.

Podczas uroczystości, Ksiądz Biskup Roman Marcinkowski zwrócił uwagę na szczególny charakter polskiej wigilii , który powinien zostać zachowany dla następnych pokoleń. Miłym akcentem była obecność p. Dariusza Kiełbasy, który podzielił się ze wszystkimi startem w maratonie na pustyni Negev w Izraelu. Bieg ten dedykowany był zbiórce na cel charytatywny Fundacji Mocarzewo, która rozpoczęła przygotowania budowy dla Domu Pomocy niepełnosprawnym. Wspólne, głośne kolędowanie, gorące życzenia i wigilijny poczęstunek upłynęły w atmosferze zbliżających się świąt.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE