Reklama

WOŚP na rekord! Zebrano ponad 30 tys zł, a liczenie ciągle trwa!

Opublikowano:
Autor:

WOŚP na rekord! Zebrano ponad 30 tys zł, a liczenie ciągle trwa! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w całej Polsce odbyła się wyjątkowa akcja - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do pomocy włączył się również Gostynin, a mieszkańcy bardzo chętnie wrzucali pieniądze do puszek. Już wczoraj naliczono rekordowe - prawie 32 tys złotych, a z pewnością będzie jeszcze więcej!

Wczoraj w całej Polsce odbyła się wyjątkowa akcja - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Do pomocy włączył się również Gostynin, a mieszkańcy bardzo chętnie wrzucali pieniądze do puszek. Już wczoraj naliczono rekordowe - prawie 32 tys złotych, a z pewnością będzie jeszcze więcej!

Wczorajsze wydarzenie w Gostyninie zorganizowane w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyciągnęło uwagę mieszkańców Gostynina, którzy chętnie wspierali akcję. Jak wynika ze wstępnych informacji, zebrano już prawie 32 tysiące złotych, a licznie pieniędzy ciągle trwa. Dla porównania przypomnijmy, że w ubiegłym roku w naszym mieście zebrano ponad 26 tysięcy złotych. Jak zapowiadają organizatorzy akcji, w tym roku Gostynin może zebrać ogromną sumę pieniędzy!

Pieniądze z tegorocznej kwesty zostaną przeznaczone na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE