Reklama

Wykonawca wybrany: wiadomo kto wybuduje plac zabaw przy MCK

Opublikowano:
Autor:

Wykonawca wybrany: wiadomo kto wybuduje plac zabaw przy MCK - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynińska firma BUDROX” PBO i ZTZ Sp. z o.o. przedstawiła najkorzystniejszą ofertę przetargową i będzie odpowiedzialna za budowę placu zabaw za Miejskim Centrum Kultury.

Gostynińska firma BUDROX? PBO i ZTZ Sp. z o.o. przedstawiła najkorzystniejszą ofertę przetargową i będzie odpowiedzialna za budowę placu zabaw za Miejskim Centrum Kultury.

W przetargu na budowę placu udział wzięło 6 firm. BUDROX” PBO i ZTZ Sp. z o.o. uzyskała najwięcej, bo aż 98,87 pkt. Przypomnijmy, że w styczniu podpisano umowę na opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla budowy placu zabaw przy MCK, a w lutym zwiększono budżetu na realizację inwestycji do kwoty 400 tys. zł brutto. Postępowanie wydłużyła się z powodu obecności sów przy MCK.Konieczne było opracowanie opinii ornitologicznej i wysłanie projektu decyzji do uzgodnienia Regionalnemu Dyrektorowi Ochrony Środowiska w Warszawie. Ten wydał zgodę na rozpoczęcie inwestycji, a projektant, w imieniu miasta, złożył wniosek do starostwa o wydanie pozwolenia na budowę.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE