Reklama

Wykręć kilometry na rowerze - wykręć wiatę dla Gostynina

Opublikowano:
Autor:

Wykręć kilometry na rowerze - wykręć wiatę dla Gostynina - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Codzienne dojazdy do pracy na dwóch kółkach czy weekendowe wycieczki rowerowe, które mają przede wszystkim nieoceniony, pozytywny wpływ na nasze zdrowie, teraz mogą również pomóc Gostyninowi. Przejechane na rowerze kilometry, dzięki akcji odLOTTOwa jazda z OSHEE zostaną „wykorzystane” w słusznym celu m.in. na budowę wiat rowerowych również dla naszego miasta. Wszystko to w ramach ogólnopolskiego konkursu, w którym można wesprzeć 50 różnych instytucji w realizacji zgłoszonych projektów społecznych.

Codzienne dojazdy do pracy na dwóch kółkach czy weekendowe wycieczki rowerowe, które mają przede wszystkim nieoceniony, pozytywny wpływ na nasze zdrowie, teraz mogą również pomóc Gostyninowi. Przejechane na rowerze kilometry, dzięki akcji odLOTTOwa jazda z OSHEE zostaną ?wykorzystane? w słusznym celu m.in. na budowę wiat rowerowych również dla naszego miasta. Wszystko to w ramach ogólnopolskiego konkursu, w którym można wesprzeć 50 różnych instytucji w realizacji zgłoszonych projektów społecznych.

Jak możesz pomóc?

To proste! Dołącz do drużyny Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego na stronie aplikacji Endomondo i poprzez jazdę na rowerze zbieraj kolejne pokonywane kilometry, które finalnie zostaną zsumowane na rzecz poczet projektu Stowarzyszenia, które zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu „odLOTTOwa jazda z OSHEE”.

Zapraszamy Państwa do przyłączania się do konkursu i wyjeżdżania kilometrów na rowerze na cel zgłoszony w konkursie czyli budowę wiat rowerowych wraz ze stojakami na rowery dla członków Stowarzyszenia Gmin, czyli również dla Gostynina.
Zgodnie z Regulaminem Konkursu rywalizacja pomiędzy organizacjami rozpoczęła się 3 lipca i potrwa do 15 września 2017 r. do godz. 23:59.
Poniżej najważniejsze informacje związane z 2. etapem „odLOTTOwej jazdy”.

1. Konkurs prowadzony jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, co oznacza że kilometry kręcimy tylko i wyłącznie w Polsce. Rywalizacja trwa od 3 lipca od godz. 00:00:01 do 15 września 2017 r. do godz. 23:59:59

2. Rywalizacja znajduje się pod tym linkiem - https://www.endomondo.com/challenges/33637139

3. Po kliknięciu "Dołącz" pojawi się strona z 50 organizacjami do wyboru. Wybieramy tylko jedną - Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego i klikamy na nią

4. W każdej drużynie może się znaleźć max 10 000 osób.

5. Na stronie sukcesywnie będą się pokazywać tylko te organizacje, do których dołączą osoby.

6. Po rozpoczęciu rywalizacji na stronie Endomondo będzie się pokazywać licznik z pierwszymi 10 miejscami – organizacjami, które w danym momencie będą miały przejechane najwięcej kilometrów.

7. Dla przypomnienia: Organizator może wykluczyć Uczestnika z udziału w Konkursie w przypadku naruszenia przez Uczestnika postanowień niniejszego Regulaminu w tym, w szczególności, w przypadku włączenia aplikacji zliczającej przejechane kilometry na rowerze i skorzystania z innego niż rower środka lokomocji jak samochód, motor, motorower, samolot, kolej lub inne.

8. W wypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w Akcji (jeżeli Użytkownik opuści rywalizację/drużynę), uzyskane przez niego Kilometry rozliczeniowe przepadają i nie będą zaliczone na konto organizacji.

Można już dołączać do drużyn, a zliczanie kilometrów rozpoczęło się w dniu 3. lipca.

Zachęcam Państwa do udziału w rywalizacji.

Aplikacja uwzględnia wszystkie aktywności rowerowe (jazda na rowerze, kolarstwo szosowe, kolarstwo górskie), które nie zostały wprowadzone na Endomondo ręcznie - m.in. dopuszczamy pliki z zegarków wyposażonych w GPS.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE