Reklama

Z kamerą u Siemowita: Gostynin kręci youtuberów

Opublikowano:
Autor:

Z kamerą u Siemowita: Gostynin kręci youtuberów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaledwie cztery dni wystarczyły, by internet wzbogacił się o dwa nowe filmiki z Gostyninem w roli głównej. Gród Siemowita znalazł się w kręgu zainteresowania popularnych youtuberów, którzy postanowili zaprezentować uroki miasteczka nad Skrwą. Wśród nich jest nie byle kto, bo mogący pochwalić się 130 tys. subskrybentów Brzoza TV.

Zaledwie cztery dni wystarczyły, by internet wzbogacił się o dwa nowe filmiki z Gostyninem w roli głównej. Gród Siemowita znalazł się w kręgu zainteresowania popularnych youtuberów, którzy postanowili zaprezentować uroki miasteczka nad Skrwą. Wśród nich jest nie byle kto, bo mogący pochwalić się 130 tys. subskrybentów Brzoza TV.

Na profilu "Skrzata odkrywcy' pojawiło się wideo zatytułowane "Trakt Tajemnic - Gostynin".  Na nagraniu youtuber przedstawia internautom największe uroki oraz najstarsze zabytki Gostynina, m.in: kamienicę z 1888 roku mieszczącą się przy ul. Floriańskiej, Zamek Gostyniński, Ratusz Miejski, cmentarz ewangelicko-augsburski, wieżę ciśnień, czy dworzec kolejowy. 

O wiele większą rzeszę odbiorów zdobywa jednak filmik opublikowany na - doskonale znanym internautom - kanale Brzoza TV. Tam również mamy szansę podziwiać najważniejsze wizytówki Gostynina, jak i zabytkowe budynki oraz auta. Tylko w ciągu ostatnich 3 dni wideo obejrzało już ponad 1200 osób, a na tym z pewnością licznik się nie zatrzyma. Zapraszamy do obejrzenia obu filmików. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE