Reklama

Za nami akcja "Znicz". Na drogach było bezpiecznie?

Opublikowano:
Autor:

Za nami akcja "Znicz". Na drogach było bezpiecznie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniach od 31 października do 4 listopada gostynińscy policjanci prowadzili działania pn. „Znicz 2018”. Jak wynika z podsumowania działań w powiecie gostynińskim w tym czasie było bezpiecznie.

W dniach od 31 października do 4 listopada gostynińscy policjanci prowadzili działania pn. „Znicz 2018”. Jak wynika z podsumowania działań w powiecie gostynińskim w tym czasie było bezpiecznie.

Za nami kolejny długi weekend. W trwających  5 dni działaniach mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa czuwali gostynińscy policjanci. Funkcjonariusze podczas służb dbali o zapewnienie bezpieczeństwa na drogach, swoje działania ukierunkowali także na ochronę bezpieczeństwa osób i mienia oraz zapewniali bezpieczeństwo osobom odwiedzającym groby najbliższych. Łącznie odnotowane zostały 4 zdarzenia drogowe, w których uczestnicy nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

- Mając na uwadze powyższe należy uznać, że miniony długi weekend na terenie powiatu gostynińskiego był bezpieczny, a działania policjantów przyniosły oczekiwany skutek - podsumowuje akcję oficer prasowy KPP Gostynin, Dorota Słomkowska. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE