Reklama

„Zaduszki 2017” w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Opublikowano:
Autor:

„Zaduszki 2017” w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniu 16 listopada odbyły się „ Zaduszki 2017 ” w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 1 z klasą II a Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie. Podczas spotkania uczniowie z uwagą obejrzeli prezentację multimedialną, która ukazała dawne zwyczaje związane z obchodami listopadowych świąt, wprowadziła w nastrój zadumy i refleksji.

W dniu 16 listopada odbyły się ? Zaduszki 2017 ? w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 1 z klasą II a Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie. Podczas spotkania uczniowie z uwagą obejrzeli prezentację multimedialną, która ukazała dawne zwyczaje związane z obchodami listopadowych świąt, wprowadziła w nastrój zadumy i refleksji.

Uczniowie chętnie odpowiadali na pytania oraz sami chętnie je zadawali, wykazując się swą dociekliwością. W trakcie lekcji bibliotecznej uczniowie ustalili, że listopad jest miesiącem, w którym przychodzi się spotkać z odwiecznym prawem przemijania. Wokół zamiera cała, żyjąca do tej pory tysiącem barw, kwitnąca i dająca ogrom owoców przyroda. Przybiera ona postać smutnej, często deszczowej pani Jesieni.
Po warsztatowej części zajęć, nie zabrakło wspólnego czytania wierszy, zgaduj–zgaduli i zabaw. Realizacja celów lekcji pokazała, że biblioteka to miejsce, w którym można się uczyć i bawić.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE