Reklama

Zimowy konkurs „Stok nie jest dla bałwanów”

Opublikowano:
Autor:

Zimowy konkurs „Stok nie jest dla bałwanów” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Górskim i Tatrzańskim Pogotowiem Ratunkowym oraz Fundacją PZU już po raz drugi organizują konkurs plastyczny pn. „Stok nie jest dla bałwanów”, kierowany do dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu FIS.

Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Górskim i Tatrzańskim Pogotowiem Ratunkowym oraz Fundacją PZU już po raz drugi organizują konkurs plastyczny pn. ?Stok nie jest dla bałwanów?, kierowany do dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu FIS.

Komenda Główna Policji wraz z partnerami: Polskim Związkiem Narciarskim, 
Warunkiem uczestnictwa w konkursie będzie nadesłanie do 20 lutego 2018r. pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką rysunkową, malarską lub przy użyciu programów komputerowych przez osobę urodzoną w roku 2002 lub później. Na autorów najciekawszych prac konkursowych czekają atrakcyjne nagrody ufundowane Przez Komendanta Głównego Policji oraz Fundację PZU.
Prace należy przesyłać na adres:
Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji
ul. Puławska 148/150
02-624 Warszawa
Warto podkreślić, że w ubiegłym sezonie konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Wówczas do Komendy Głównej Policji wpłynęło blisko 5.100 prac.
Na potrzeby akcji została również utworzona strona internetowa http://www.policja.pl/bezpieczenstwo-na-stoku, na której dostępne będą między innymi informacje dotyczące harmonogramu działań realizowanych w ramach akcji oraz materiały informacyjno-edukacyjne przeznaczone dla rodziców i dzieci.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE