Reklama

Znamy najbardziej usportowione szkoły w mieście

Opublikowano:
Autor:

Znamy najbardziej usportowione szkoły w mieście - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym tygodniu burmistrz Paweł Kalinowski spotkał się z dyrektorami gostynińskich szkół podstawowych i gimnazjalnych, aby wręczyć im nagrody uzyskane w projekcie na ,,Najbardziej Usportowioną Szkołę 2016'.

W tym tygodniu burmistrz Paweł Kalinowski spotkał się z dyrektorami gostynińskich szkół podstawowych i gimnazjalnych, aby wręczyć im nagrody uzyskane w projekcie na ,,Najbardziej Usportowioną Szkołę 2016'.

Najbardziej usportowioną szkołą w 2016 roku w kategorii szkół podstawowych dziewcząt została Szkoła Podstawowa nr 3 z ilością 107 pkt, natomiast a w kategorii chłopców Szkoła Podstawowa nr 1 z 107 punktami. Jeżeli chodzi o szkoły gimnazjalne, w kategorii dziewcząt najlepszą szkołą okazało się być Gimnazjum nr 2, które zdobyło 24 pkt, zaś w kategorii chłopców Gimnazjum nr 1 z 54 punktami.

W trakcie spotkania włodarz miasta otrzymał z rąk dyrektora MOSiR-u Wiesława Adamskiego statuetkę w podziękowaniu za życzliwość, wsparcie i aktywne działania na rzecz funkcjonowania i rozwoju Miejskiego Klubu Sportowego "Mazur". Organizatorem projektu był Samorząd Miejski przy współpracy Gostynińskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE