Reklama

Zostań mocarzem kultury. Art Energy tuż tuż!

Opublikowano:
Autor:

Zostań mocarzem kultury. Art Energy tuż tuż! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spektakle plenerowe, pokazy cyrkowe, warsztaty teatralne, slack i kuglarskie, fire show, koncerty - ostatni sierpniowy weekend zostanie po same brzegi wypakowany atrakcjami na najwyższym poziomie. Wszystko to za sprawą drugiej edycji festiwalu Art Energy. Dodatkową profilaktyczna ideę wydarzenia promuje hasło: Nie bierz, zostań mocarzem kultury!

Spektakle plenerowe, pokazy cyrkowe, warsztaty teatralne, slack i kuglarskie, fire show, koncerty - ostatni sierpniowy weekend zostanie po same brzegi wypakowany atrakcjami na najwyższym poziomie. Wszystko to za sprawą drugiej edycji festiwalu Art Energy. Dodatkową profilaktyczna ideę wydarzenia promuje hasło: Nie bierz, zostań mocarzem kultury!

Impreza odbędzie się na gostynińskim zamku.

27 sierpień będzie niemal zupełnie poświęcony sztuce teatralnej. W godzinach wieczornych zapraszamy na komedię plenerową "Satyriada" w wykonaniu Teatru na walizkach .Lekki, prześmieszny, interaktywny spektakl, przepleciony pokazami sztuki cyrkowej.

Krótko o Teatrze: inspirują się kinem niemym (Charlie Chaplin, Buster Keaton), rosyjską nowoczesną clownadą, teatrem improwizacji, teatrem lalek i pantomimą.

W niedziela 28.08 czeka na Was ekscytująca rozgrywka w planszówkę Sabotażysta - możecie wziąć udział w turnieju eliminacyjnym do MISTRZOSTW POLSKI a nawet MISTRZOSTW ŚWIATA, rozgrywanych w Budapeszcie. Czekają wartościowe nagrody, w turnieju eliminacyjnym - bony na gry, w finale Mistrzostw Polski - nagrody pieniężne i iPad Air 2, natomiast w finale Mistrzostw Świata - trofea i sztabki złota i srebra o wartości 100, 150 i 250 euro..
Wystarczy tylko, wejść na stronę sabotazysta.pl i wypełnić zgłoszenie z zaznaczeniem właściwego miejsca rozgrywki - Festiwal Art Energy II, Zamek w Gostyninie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE