reklama

Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów - lista

Opublikowano:
Autor:

Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów - lista - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

RegionCo powinna potrafić Twoja maszynka do strzyżenia włosów? Zdecydowanie wiele, ponieważ coraz częściej tego typu profesjonalny sprzęt jest niezbędnym wyposażeniem nie tylko salonu barberskiego, ale i fryzjerskiego.

Co powinna potrafić Twoja maszynka do strzyżenia włosów? Zdecydowanie wiele, ponieważ coraz częściej tego typu profesjonalny sprzęt jest niezbędnym wyposażeniem nie tylko salonu barberskiego, ale i fryzjerskiego. Stylizowanie męskich i damskich fryzur jest łatwiejsze i bardziej efektywne, właśnie kiedy maszynka do strzyżenia idzie w ruch. Zwróć uwagę jednak nie tylko na ilość nakładek dystansujących. Twoja maszynka musi bowiem sprawdzić się w wielu sytuacjach. Sprawdź więc, jakim modelom zaufać.

Precyzyjne ostrza firmy Moser

Z tą marką bez wątpienia stworzysz zgrany team w swoim salonie fryzjerskim. Modele typu Moser Genio PRO 1874 czy Moser LI+PRO2 1888 bezprzewodowa maszynka do włosów pozwolą tworzyć nawet najbardziej wymyślne fryzury w bardzo komfortowy sposób. Maszynki Moser odznaczają się ergonomicznym kształtem, lekką wagą i niezawodnością ostrzy. Poszczególne modele mogą się różnić od siebie pod względem czasu ładowania baterii, ilości nakładek dystansujących czy mocy silnika. Te maszynki do strzyżenia włosów są jednak niezwykle profesjonalne i stworzone do wytężonej pracy. Dlatego przydadzą się również w Twoim salonie.

Najlepsze maszynki bezprzewodowe

Tworzenie fryzur wymaga nie tylko odpowiedniej precyzji, ale również nieograniczonej swobody ruchów. Dlatego praca „na kablu” nie zawsze jest możliwa. Wśród prawdziwych mistrzów cięcia Moser, Jaguar czy Wahl znajdziesz jednak też urządzenia, które zapewnią właściwą moc i perfekcję również na baterii. Takim przykładem jest maszynka do strzyżenia włosów Jaguar J – Cut, która zapewnia Ci aż cztery godziny ciągłej pracy na baterii i obroty silnika na poziomie miedzy 5000 a 7000 na minutę. Udogodnieniem jest też możliwość podłączenia urządzenia pod standardowe zasilanie. Innym interesującym i wartym swojej ceny modelem jest maszynka Wahl Beretto. Zdejmowane ostrze można dopasować do osób leworęcznych, jak i praworęcznych, a 90 minut pracy z mocnym silnikiem (6000 obrotów na minutę) gwarantuje uzyskiwanie fenomenalnych efektów. Nie można przeoczyć też absolutnego faworyta wśród fryzjerów – Fox Magnum. To maszynka, która zapewnia precyzyjne cięcie nawet grubszych włosów, a wytrzymała bateria zapewnia pracę bez zacinania się nawet do 120 minut. Maszynkę również szybko naładujesz. To jednak nie jedyna przydatna cecha tego urządzenia. Producent oferuje bowiem również pięciostopniową regulację długości cięcia, nasadki dystansujące oraz ostre i precyzyjne ostrze, wykonane ze stali japońskiej. Możesz je zobaczyć na  fryzomania.pl

Profesjonalne trymery - jakie wybrać?

Jeśli w Twoim salonie nie ma rzeczy niemożliwych, to w szufladzie obowiązkowo musisz mieć albo maszynkę do strzyżenia włosów z funkcją trymera, albo sam trymer. Dobrej jakości modele, docenianie przez innych fryzjerów to np. Fox Volans, który odznacza się niezawodną i precyzyjną pracą przez aż 240 minut. Trzeba tu wspomnieć o bardzo krótkim czasie ładowania – 120 minutach. Trymer posiada ekstra ostre ostrze w kształcie litery T oraz trzy nakładki dystansujące, a w połączeniu z silnikiem o mocy 7500 obrotów na minutę, zapewnia rewelacyjne efekty. Innym dobrym modelem jest Moser Li + Pro Mini, który choć oferuje tylko 75 minut pracy na baterii, to zapewnia mega szybkie ładowanie zaledwie w 45 minut. Maszynka jest lekka i poręczna, a jej ostrze bardzo ostre, precyzyjne i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy