Reklama

Reklama

Rozpoczyna się remont dróg w Gostyninie. To inwestycja za prawie 1,8 mln zł

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: FB Pawła Kalinowskiego, burmistrza Gostynina

Rozpoczyna się remont dróg w Gostyninie. To inwestycja za prawie 1,8 mln zł - Zdjęcie główne

foto FB Pawła Kalinowskiego, burmistrza Gostynina

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynin Rozpoczynają się prace modernizacyjne kilku ulic w Gostyninie. Koszt inwestycji to prawie 1,8 mln zł. Będą utrudnienia w ruchu.

Reklama

Roboty rozpoczęły się w środę, 23 lutego. Ich zakres będzie szeroki. W ramach inwestycji zbudowana zostanie kanalizacja deszczowa i zmodernizowane zostaną drogi ul. Kopernika i Marcinkowskiego.

- Prace polegały będą m.in. na regulacji istniejących studzienek, wykonaniu nowej nawierzchni bitumicznej wraz z remontem podbudowy, remoncie istniejących zjazdów i chodników, wymianie uszkodzonych krawężników oraz ustawieniu studni betonowych, wykonanie sieci i przyłączy - wymienia Paweł Kalinowski, burmistrz Gostynina.

Kolejnym etapem będzie modernizacja ul. Mikulskiego. Zakres robót obejmie m.in. wykonanie nawierzchni jezdni, zjazdów indywidualnych i chodników (w tym dojść do posesji), zabezpieczenie i regulacja istniejących sieci uzbrojenia terenu.

Łączny koszt inwestycji to 1,78 mln zł. Gostynin pozyskał rządowe dofinansowanie na tel cen. 1,35 mln zł pochodzi z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

- Za tymczasowe utrudnienia przepraszamy, ale dzięki tym inwestycjom usprawniona zostanie komunikacja i zwiększy się poziom bezpieczeństwa w tych częściach miasta - zaapelował Kalinowski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy