Reklama

"Barwy życia" rozstrzygnięte

Opublikowano:
Autor:

"Barwy życia" rozstrzygnięte - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami finał II Powiatowego Konkursu Plastycznego pn. „Barwy życia”. Dziś w siedzibie PUL-u dzieci i młodzież biorące udział w konkursie przybyły wraz ze swoimi opiekunami pod odbiór nagród i wyróżnień. Patronat honorowy nad imprezą objął między innymi burmistrz Paweł Kalinowski. Głównym celem konkursu jest propagowanie wartości, jakim jest życie ludzkie.

Za nami finał II Powiatowego Konkursu Plastycznego pn. ?Barwy życia?. Dziś w siedzibie PUL-u dzieci i młodzież biorące udział w konkursie przybyły wraz ze swoimi opiekunami pod odbiór nagród i wyróżnień. Patronat honorowy nad imprezą objął między innymi burmistrz Paweł Kalinowski. Głównym celem konkursu jest propagowanie wartości, jakim jest życie ludzkie.

Spotkanie otworzył dyrektor Płockiego Uniwersytetu Ludowego Adam Matyszewski, witając zebranych i zapowiadając występ chóru ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie.

Młodzi muzycy zaprezentowali piosenki wojenne jak np. "Sanitariuszka Małgorzatka", za które otrzymali od widowni gromkie brawa.

Głos zabierali także zaproszeni goście. W imieniu gostyninskich samorządowców wystąpił Burmistrz Paweł Kalinowski, który pogratulował pomysłu na tak ciekawy konkurs, a wykonawcom prac talentu.

Następnie przewodnicząca jury Ewa Koskiewicz opowiedziała zebranym o 30 pracach, które były zgłoszone do konkursu. Wyjaśniła, że przedszkolaki barwy życia rozumiały między innymi, jako rodzinny dom, namalowany wielobarwnie, natomiast uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w swoich rysunkach zaprezentowały już symbolikę życia. Prace były wykonane różnymi technikami, w kategoriach wiekowych: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE