Reklama

Finał akcji ,,Świąteczny Podarunek'

Opublikowano:
Autor:

Finał akcji ,,Świąteczny Podarunek' - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po trzech tygodniach intensywnej zbiórki produktów żywnościowych i chemicznych prowadzonej w placówkach handlowych na terenie Gostynina nastąpił oczekiwany finał akcji „Świąteczny podarunek”. Wszystkie zebrane produkty trafią do potrzebujących rodzin tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. 

Po trzech tygodniach intensywnej zbiórki produktów żywnościowych i chemicznych prowadzonej w placówkach handlowych na terenie Gostynina nastąpił oczekiwany finał akcji ?Świąteczny podarunek?. Wszystkie zebrane produkty trafią do potrzebujących rodzin tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. 

Wczoraj odbyło się specjalne spotkanie, podczas którego Wydział Edukacji, Kultury i Turystyki dokonał uroczystego podsumowania tego szlachetnego przedsięwzięcia. W spotkaniu uczestniczył starosta gostyniński Tomasz Matuszewski, który ufundował drobne upominki dla wolontariuszy, a także skierował do nich słowa podziękowania za niesienie bezinteresownej pomocy. Na spotkaniu obecna była również zastępca dyrektora PCRP w Gostyninie Barbara Budner, która poinformowała wszystkich obecnych o szczegółach związanych z przekazaniem „Świątecznych podarunków”do wytypowanych już wcześniej rodzin. 

,,Świąteczny podarunek'' zakończył się wielkim sukcesem który przerósł oczekiwania organizatorów, jak i wolontariuszy. W ramach zbiórki publicznej udało się zebrać:
1507 sztuk artykułów żywnościowych,
174 artykuły chemiczne,
28 zabawek,
29 artykułów piśmienniczych.

Ponadto akcja została w znaczący sposób wsparta poprzez zbiórkę wewnątrzszkolną przeprowadzoną w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie, z której produkty zostały dołączone do ,,Świątecznego podarunku”.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE