Reklama

Królewna na ziarnku grochu. Wyjątkowy spektakl dla Amelki Borkowskiej

Opublikowano:
Autor:

Królewna na ziarnku grochu. Wyjątkowy spektakl dla Amelki Borkowskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejnym darem dla Amelki Borkowskiej od Stowarzyszenia Nasze Lipianki będzie bajka pt. „Królewna na ziarnku grochu”. Bajka zostanie odegrana w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie, a po jej zakończeniu rodzice chorej dziewczynki będą zbierać cegiełki na przeszczep komórek macierzystych.

Kolejnym darem dla Amelki Borkowskiej od Stowarzyszenia Nasze Lipianki będzie bajka pt. ?Królewna na ziarnku grochu?. Bajka zostanie odegrana w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie, a po jej zakończeniu rodzice chorej dziewczynki będą zbierać cegiełki na przeszczep komórek macierzystych.

Przedstawienie nawiązuje do znanej z dzieciństwa historii, jednak losy bohaterów ulegają pewnej modyfikacji. Na wielu przykładach pokazane są zaobserwowane w codziennym otoczeniu postawy, poddane zostaną pod rozwagę nowe, ciekawsze metody postępowania. Cały spektakl ma być okazją do śmiechu. Stowarzyszenie "Nasze Lipianki" na pracę nad bajką poświęciło sporo czasu, ale dodatkową motywacją była dla nich chęć pomocy chorym. Mieszkańców Gostynina i okolic będą mieli okazję obejrzeć spektakl już w najbliższą sobotę o godzinie 12. Całe wydarzenie zostanie zorganizowane dla chorej Amelki Borkowskiej. Po bajce rodzice dziewczynki będą zbierać cegiełki na przeszczep komórek macierzystych dla Amelki. Każdy chętny będzie mógł wesprzeć i pomóc chorej dziewczynce.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE