Reklama

Markety Mila znikną z rynku. Co powstanie przy ul. Dmowskiego?

Opublikowano:
Autor:

Markety Mila znikną z rynku. Co powstanie przy ul. Dmowskiego? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Bywalcy i miłośnicy dyskontów Mila nie mają powodów do radości - wszystkie sklepy zostały sprzedane i niebawem znikną z rynku. Który z przedsiębiorców wypełni lukę po Mili przy ul. Dmowskiego?

Bywalcy i miłośnicy dyskontów Mila nie mają powodów do radości - wszystkie sklepy zostały sprzedane i niebawem znikną z rynku. Który z przedsiębiorców wypełni lukę po Mili przy ul. Dmowskiego?

Dyskont Mila trafić ma w ręce firmy Eurocash, właściciela m.in. Delikatesów Centrum, Lewiatana, InMedio i sieci sklepów "abc". Do finalizacji transakcji potrzebna jest jeszcze tyko zgoda prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W Gostyninie Mila mieści się przy ul. Dmowskiego. 

Naszą misją niezmiennie jest poprawa konkurencyjności polskich niezależnych sklepów detalicznych. Wobec niesłabnącej ekspansji dyskontów, aby zapewnić konkurencyjność naszym klientom, musimy pracować nad zwiększeniem skali działalności Grupy oraz nad poprawą naszej efektywności. Sieć Mila ma bardzo wysokie kompetencje w zakresie prowadzenia supermarketów z szerokim asortymentem artykułów świeżych. Dzięki tej akwizycji stawiamy kolejny krok na drodze do zbudowania ogólnopolskiej sieci supermarketów obejmującej zarówno placówki franczyzowe, jak i placówki prowadzone przez Eurocash, szczególnie w tych regionach kraju, gdzie sieć franczyzowa nie jest jeszcze dostatecznie rozwinięta - powiedział Jacek Owczarek, członek zarządu Eurocash.  

Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). Poprzez szereg formatów dystrybucji, koncentruje się na hurtowej dystrybucji produktów FMCG do tradycyjnych sklepów i placówek detalicznych w całej Polsce. W ramach prowadzonych przez Grupę Eurocash sieci franczyzowych i partnerskich skupionych jest blisko 15 tysięcy niezależnych sklepów detalicznych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE