Reklama

Młodzi gostynianie poznawali las i jego tajemnice [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Młodzi gostynianie poznawali las i jego tajemnice [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzieci z klas I a i I b Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Gostyninie wzięły udział w wycieczce do Łącka, gdzie gościły w Nadleśnictwie.

Dzieci z klas I a i I b Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Gostyninie wzięły udział w wycieczce do Łącka, gdzie gościły w Nadleśnictwie. 

Wielkie wrażenie na wycieczkowiczach wywarła sala edukacyjna, w której pełno było niesamowitych eksponatów. Dzięki temu młodzi mieszkańcy Gostynina z bliska przyjrzeć się mogli mieszkańcom lasów położonych niedaleko naszego miasta. Dowiedziały się, jaka jest różnica między porożem łosia i jelenia, a także jak nazywają się poszczególne części poroża.
Walory lasów północnej części Mazowsza można było podziwiać podczas spaceru po ścieżce dydaktycznej. To była również doskonała okazja do tego, by dowiedzieć się więcej nie tylko o tutejszych zwierzętach, ale również o leśnej roślinności.
Na zakończenie nie mogło zabraknąć pieczonych na ognisku kiełbasek, a także gier i zabaw na leśnej polance. Tu właśnie dzieci pożegnały się z Adrianem Jaszczakiem z Nadleśnictwa Łąck, który wcielił się w rolę przewodnika wycieczki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE