Reklama

Na gostynińskim zamku zakończył się kurs turystyczny [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Na gostynińskim zamku zakończył się kurs turystyczny [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na zamku w Gostyninie zakończył się kurs turystyczny "Znam Ziemię Gostynińską, jej historię, kulturę i walory turystyczne". Uczestnicy, wykładowcy i sponsorzy kursu odebrali honorowe dyplomy. Uroczystość uświetnił koncert chóru Vox Cordis.

Na zamku w Gostyninie zakończył się kurs turystyczny "Znam Ziemię Gostynińską, jej historię, kulturę i walory turystyczne". Uczestnicy, wykładowcy i sponsorzy kursu odebrali honorowe dyplomy. Uroczystość uświetnił koncert chóru Vox Cordis.

Zorganizowany przez gostyniński oddział PTTK kurs rozpoczął się 25 listopada 2017 roku, a zakończył 21 kwietnia 2018 roku. Co dwa tygodnie uczestnicy spotykali się w gostynińskim zamku, by słuchać wykładów poświęconych historii, kulturze i walorom turystycznym Ziemi Gostynińskiej, ale również sąsiadujących z nią gmin powiatu płockiego, które znajdują się po "naszej" stronie Wisły. Jednym z wykładowców był nasz redakcyjny kolega - Tomasz Paszkiewicz, który opowiadał o historii i legendach gostynińskiego zamku oraz o turystyce historycznej subregionu płockiego i gostynińskiego.
Uroczystość podsumowującą pierwszy kurs turystyczny organizowany przez PTTK Gostynin (z prezes Aliną Głodowską i kierownikiem kursu Stanisławem Przedlackim na czele) uświetnił występ chóru Vox Cordis działającego przy Gminnym Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE