Reklama

Rewelacyjny debiut szczawińskich tancerzy

Opublikowano:
Autor:

Rewelacyjny debiut szczawińskich tancerzy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szczawińska Pasja nie przestaje zaskakiwać! Po ogromnych sukcesach wybitnego duetu Mikołaj Osmolak - Oliwia Kopeć, sukcesy osiągają kolejni podopieczni UKS. I to w swoim debiucie!

Szczawińska Pasja nie przestaje zaskakiwać! Po ogromnych sukcesach wybitnego duetu Mikołaj Osmolak - Oliwia Kopeć, sukcesy osiągają kolejni podopieczni UKS. I to w swoim debiucie!

Przypomnijmy, że w ubiegłym miesiącu Mikołaj Osmolak i Oliwia Kopeć zwyciężyli w turnieju o puchar burmistrza Koronowa i zapewnili sobie awans do wyższej klasy tanecznej. Tym razem przyszła pora na innych wychowanków Pasji. Już pierwszy występ okazał się niezwykle udany. Na V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Brodnicy, szczawiniacy w swoich kategoriach pokazali klasę, zdobywając wysokie lokaty. Niewiele do zwycięstwa brakło Bartoszowi i Wiktorii Wypychom, którzy zajęli drugie miejsce, na podium znaleźli się także: Krystyna Kiełbasa i Marta Żekieta, natomiast na czwartej pozycji uplasowali się: Bartosz Jędrzejczyk i Zuzanna Żakieta. Teraz może być już tylko coraz lepiej!

Klub UKS Pasja działa przy Gminnym Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym. Trenerem klubu jest wieloletni tancerz, Krzysztof Cisek, zaś instruktorem wielokrotna laureatka mistrzostw Polski, Paulina Mrówczyńska. W trenowaniu dzieci pomaga jej również wielokrotny laureat ogólnopolskich turniejów, Michał Maciejewski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE