Reklama

Rolnicy na celowniku grupy przestępczej? Zginął sprzęt za ponad pół miliona!

Opublikowano:
Autor:

Rolnicy na celowniku grupy przestępczej? Zginął sprzęt za ponad pół miliona! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprzęt rolniczy o łącznej wartości ok. 650 tys. zł wyprowadzili złodzieje z gospodarstw na terenie trzech gmin: Pacyna (powiat gostynińscy), a także Strzelce i Oporów (powiat kutnowski). Poszukiwania skradzionego sprzętu oraz sprawców kradzieży prowadzą wspólnie gostynińska i kutnowska policja.

Sprzęt rolniczy o łącznej wartości ok. 650 tys. zł wyprowadzili złodzieje z gospodarstw na terenie trzech gmin: Pacyna (powiat gostynińscy), a także Strzelce i Oporów (powiat kutnowski). Poszukiwania skradzionego sprzętu oraz sprawców kradzieży prowadzą wspólnie gostynińska i kutnowska policja.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce 19 lipca, około godz. 19. w miejscowości Muchnice (gmina Strzelce), gdzie złodzieje ukradli dwa ciągniki marki Massey Ferguson i Deutz Fahr z opryskiwaczem o wartości ok. 150 tys. zł. Zaledwie dwa dni później, tuż przed północą, łupem złodziei padł sprzęt rolniczy w Rakowie (gmina Pacyna) oraz Jastrzębiej (gmina Oporów). Z gospodarstw wyprowadzono ładowarki teleskopowe, których wartość opiewa na 200 i 300 tys. zł.

Działania w tej sprawie wprowadzą policjanci z Gostynina i Kutna. Niewykluczone, że za kradzieżami stoi zorganizowana grupa przestępcza działająca na terenie całego województwa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE