Reklama

Ruszył remont stadionu

Opublikowano:
Autor:

Ruszył remont stadionu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilka dni temu rozpoczęły się długo wyczekiwane prace remontowe na Stadionie Miejskim im. Janusza Kusocińskiego w Gostyninie.

Kilka dni temu rozpoczęły się długo wyczekiwane prace remontowe na Stadionie Miejskim im. Janusza Kusocińskiego w Gostyninie.

Wymiana ogrodzenia to jedna z wielu planowanych prac modernizacyjnych. Oprócz ogrodzenia, na obiekcie przy ul. Sportowej planowany jest również remont starej płyty boiska, zwiększenie wymiarów pola do gry oraz budowa instalacji podlewania automatycznego. Jednak to jeszcze nie wszystko, gdyż na gostynińskim stadionie ma powstać w niedługim czasie m. in. nowa i wydłużona bieżnia ze zmianą nawierzchni na poliuretan, skocznia do skoku w dal z rozbiegiem z nawierzchnią sztuczną, rzutnia do pchnięcia kulą, trybuna dla gości od strony ul. Płockiej, nowe boiska treningowego, czy nowy parking. W planach jest również likwidacja boiska do siatkówki oraz budynku kontenerowego, a wybudowanie w tym miejscu zaplecza zawierającego dwie szatnie, świetlice oraz stołówkę. Przewidywane są także wykonanie instalacji nagłośnienia oraz monitoringu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE