Reklama

Studia z perspektywą

Opublikowano:
Autor:

Studia z perspektywą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Świat pędzi do przodu, wszystko się zmienia, ale kilka rzeczy jest jednak stałych. Jak co roku, dla tysięcy maturzystów ponownie nadszedł czas na podjęcie być może kluczowej w ich życiu decyzji dotyczącej dalszej drogi edukacji.

Niezmiennym pozostaje również fakt, że jak co roku Politechnika Warszawska Filia w Płocku w tym czasie zaprasza kandydatów na studia.

Dokonany kilka lat temu wybór szkoły ponadgimnazjalnej, nie zawsze świadomy, nie dla wszystkich musiał okazać się szczęśliwy. Dlatego też życzymy wszystkim, by tym razem wybrali świadomie uczelnię, po ukończeniu której będą mogli stwierdzić, że był to wybór trafiony.

Dyplom najlepszej uczelni technicznej w Polsce

Warto wiedzieć, że dyplom najlepszej uczelni technicznej w Polsce można zdobyć w Płocku. Znajduje się tu Filia Politechniki Warszawskiej, w której kształci się kadry fachowców od ponad 50 lat. Co ciekawe konkurencja wśród kandydatów na studia jest tu nieco mniejsza i często łatwiej dostać się do Płocka na kierunki, na które nie ma właściwie szans dostać się na Politechnikę w Warszawie. Koszty studiowania są tu ponadto niższe, uczelnia gwarantuje miejsca w akademiku wszystkim swoim studentom, natomiast poziom nauczania, a w związku z tym i dyplom, nie różni się od dyplomów uzyskiwanych na wydziałach PW mieszczących się w stolicy.

Dlaczego Politechnika Warszawska w Płocku?

Stypendia za działalność naukową, sportową i artystyczną, wynagrodzenia za pracę w projektach, płatne staże i możliwości zdobywania stypendiów fundowanych przez firmy zewnętrzne, z którymi PW w Płocku ma zawarte porozumienia, to kolejne zalety studiowania na tej uczelni. Umożliwia ona ponadto zdobycie doświadczenia zawodowego, które ułatwia później znalezienie zatrudnienia. Studia na dobrej uczelni dają umiejętności i wiedzę, które zwiększają szansę na dobrą pracę. Tezę tę potwierdzają raporty z Monitoringu Losów Zawodowych Absolwentów PW.

Studia w Polsce i za granicą

Ponieważ Politechnika Warszawska Filia w Płocku prowadzi właśnie rekrutację, zapraszamy do zapoznania się z jej ofertą studiów licencjackich i inżynierskich, a także magisterskich oraz doktoranckich i podyplomowych. Masz ochotę wyjechać za granicę i studiować lub zdobyć praktykę zawodową w ramach programu Erasmus? To również jest możliwe. Wartym zainteresowania jest również program ATHENS oferujący zaawansowane intensywne kursy z dziedziny nauk technicznych, które trwają tylko około jednego tygodnia, dzięki czemu wyjazdy te są mniej uciążliwe organizacyjnie.

A ponieważ najlepszy wybór to wybór świadomy, zapraszamy do poświęcenia odrobiny cennego czasu na zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat studiów w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku, dostępnymi na stronie www.pw.plock.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE