Reklama

Uszkodzenia na siłowni plenerowej. Wandale zniszczyli tablicę informacyjną

Opublikowano:
Autor:

Uszkodzenia na siłowni plenerowej. Wandale zniszczyli tablicę informacyjną - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zniszczona tablica i pełno butelek – tak wyglądał teren siłowni sobotniego ranka. W nocy gostynińscy wandale uszkodzili tablicę, na której widniał regulamin korzystania z siłowni pod chmurką przy Miejskim Centrum Kultury.

Zniszczona tablica i pełno butelek ? tak wyglądał teren siłowni sobotniego ranka. W nocy gostynińscy wandale uszkodzili tablicę, na której widniał regulamin korzystania z siłowni pod chmurką przy Miejskim Centrum Kultury.

 Akt wandalizmu został zgłoszony na policję. Połamane słupki wraz z tablicą wyrzucone były w teren zakrzewiony. Wartość uszkodzonego mienia wycenia się na około 700 zł. Jak twierdzi jedna ze stałych bywalczyń siłowni, trzeba koniecznie wyciągać konsekwencje takiego zachowania. Mieszkanka Gostynina dodaje, że kara nie powinna być finansowa, gdyż wtedy ucierpieliby tylko rodzice takich chuliganów, lecz najlepiej ukarać sprawcę pracami społecznymi.

Podobnego zdania jest dyrektor MOSiR-u, Wiesław Adamski.

- Liczymy, że służby spiszą się dzielnie i znajdą wandala. Apel nasz jest taki, aby dbać o wspólne mienie. Wszyscy jesteśmy gospodarzami tego typu obiektów. Sprawcę tego czynu należy surowo ukarać – twierdzi W. Adamski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE