Reklama

Utrata prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości

Opublikowano:
Autor:

Utrata prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pomimo apeli nawołujących do przestrzegania prędkości czy licznych działań policyjnych, w dalszym ciągu wielu kierujących pojazdami przekracza dozwoloną prędkość. Wczoraj policjanci zatrzymali kolejne prawo jazdy za kierowanie pojazdem z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.

Pomimo apeli nawołujących do przestrzegania prędkości czy licznych działań policyjnych, w dalszym ciągu wielu kierujących pojazdami przekracza dozwoloną prędkość. Wczoraj policjanci zatrzymali kolejne prawo jazdy za kierowanie pojazdem z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym.

Policjanci w  miejscowości Sierakówek zatrzymali do kontroli drogowej 51-letniego kierującego oplem, który w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 107 km/h.  Mężczyźnie prawo jazdy zostało zatrzymane na 3 miesiące. W tym czasie nie może prowadzić pojazdów mechanicznych. Kierujący został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych oraz 10 punktów karnych.

Przypominamy, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną wypadków drogowych. Dlatego policjanci będą bacznie obserwować kierowców,  którzy rażąco łamią przepisy, mające wpływ na bezpieczeństwo na naszych drogach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE