Serial "Sędziowie" ma dość proste założenie - każdy odcinek poświęcony jest jednemu arbitrowi, który na kilku meczach ma podpięty podsłuch, podobnie jak po 2-3 piłkarzy obu drużyn. Montażyści wycinają najciekwsze fragmenty dyskusji z asystentami, rozmów z zawodnikami, wymiany myśli. I tak powstaje "boiskowa" część odcinka. Do niej zawsze jest dograna ta druga, już poza stadionem. W tej części poznajemy sędziów jako ludzi - arbiter opowiada o swoim życiu codziennym, pracy czy innych obowiązkach.
- „Sędziowie 2” to jeszcze więcej piłkarskich emocji, niepublikowanych dotychczas ujęć z boisk czy zakulisowych historii polskich arbitrów. Ten serial po prostu trzeba zobaczyć. Serdecznie polecam! - mówi Szymon Marciniak cytowany przez biuro prasowe Canal+.
- Po sukcesie pierwszego sezonu od razu pojawiły się głosy widzów, że powinniśmy nakręcić kolejny. Postanowiliśmy zrobić sobie przerwę i uważam, że to był dobry ruch. Dwa lata po premierze pierwszych „Sędziów” to Polak jest najlepszym arbitrem piłkarskim świata. Dodatkowo pojawiło się pokolenie młodych i gniewnych, którzy wniosą powiew świeżości do serialu. W drugim sezonie poza Szymonem Marciniakiem, który przez ostatni rok doszedł na sędziowski szczyt pojawią się zupełnie nowi bohaterowie, a to oznacza nowe historie do opowiedzenia. Nie zabraknie tego na co widzowie czekają najbardziej, czyli podsłuchów z boiska i wozu VAR. Znów emocje z murawy wyleją się na ekrany, a dzięki wielkiej otwartości sędziów zobaczymy jak ciężki jest to zawód, ze wszystkimi kontrowersjami z nim związanymi i bez lukrowania rzeczywistości. zdradził jeden z twórców, Maciej Klimek.
Arbiter z Płocka, najlepszy sędzia na świecie i rozjemca finału mistrzostw świata w 2022 roku będzie bohaterem pierwszego odcinka. Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu już 18 grudnia. Tylko w serwisie streamingowym CANAL+ online.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.