Reklama

Zaginęła 15-letnia Patrycja

Opublikowano:
Autor:

Zaginęła 15-letnia Patrycja - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzone są poszukiwania zaginionej 15-letniej Patrycji Zofii Gryzik. Dziewczyna na co dzień zamieszkuje w Powiatowym Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Gostyninie.

W Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie prowadzone są poszukiwania zaginionej 15-letniej Patrycji Zofii Gryzik. Dziewczyna na co dzień zamieszkuje w Powiatowym Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Gostyninie.

Rysopis – wzrost ok. 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie, koloru ciemny blond, oczy niebieskie, twarz pociągła.

Ubiór– kurtka zielona, szara bluza z napisem „NIKE", spodnie dżinsy ciemne, buty koloru szarego „NIKE".

Znaki szczególne:na lewym przedramieniu blizny po samookaleczeniu, na  prawym kolcu biodrowym tatuaż w formie cyfr (140816), nad prawym pośladkiem widoczne znamię typu „myszka" długości ok. 4 cm.

Patrycja 22 kwietnia br. około godz. 14:00 samowolnie oddaliła się z placówki opiekuńczo-wychowawczej w Gostyninie, w której na co dzień przebywa i do chwili obecnej nie jest znane jej miejsce pobytu.

W przypadku posiadania informacji dotyczących miejsca pobytu zaginionej proszę powiadomić KPP w Gostyninie /024 235 02 22/ lub najbliższą jednostkę policji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE