Reklama

Zasady plebiscytu branżowego Orły Meblarstwa

Opublikowano:
Autor:

Zasady plebiscytu branżowego Orły Meblarstwa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Orły Meblarstwa to jeden z 58 plebiscytów branżowych, odbywających się w ramach działań firmy Beautiful Company. Zestawienie organizowane jest co roku, by wyłonić najlepszych przedsiębiorców w swoim fachu na terenie każdego miasta w Polsce. W poniższym tekście zostaną przybliżone zasady, na jakich opierają się wszystkie plebiscyty branżowe pod patronatem Orłów.

Orły Meblarstwa to jeden z 58 plebiscytów branżowych, odbywających się w ramach działań firmy Beautiful Company. Zestawienie organizowane jest co roku, by wyłonić najlepszych przedsiębiorców w swoim fachu na terenie każdego miasta w Polsce. W poniższym tekście zostaną przybliżone zasady, na jakich opierają się wszystkie plebiscyty branżowe pod patronatem Orłów.

Co podlega ocenie w plebiscycie Orły?

Plebiscyt Orły Meblarstwa skupia się na opiniach klientów o przedsiębiorstwach, z których usług skorzystali lub gdzie dokonywali ostatnich zakupów. To oni swoim wprawnym okiem widzą jaka panuje atmosfera w przedsiębiorstwie, jak zachowuje się obsługa każdego dnia. Firma nie ma wiec okazji na specjalne przygotowania, ponieważ może zostać oceniona przez każdą osobę, która przekracza jej progi.

Przebieg plebiscytu Orły Meblarstwa

Cały proces, od rejestracji uczestników po wyłonienie laureatów, prezentuje się następująco:

  1. Przedsiębiorcy zgłaszają chęć udziału poprzez stronę organizatora (https://www.orlymeblarstwa.pl/),
  2. W losowo wybrany dzień roku następuje skanowanie firm przy użyciu automatycznego oprogramowania komputerowego,
  3. Zgromadzone przez algorytm dane podstawiane są do wzoru na średnią ważoną,
  4. Następuje wyróżnienie zwycięzców, których dane zamieszczane są na stronie plebiscytu,
  5. W każdym mieście Polski wyróżnieni zostają 3 najlepsi przedsiębiorcy.
Orły Meblarstwa - Jak obliczany jest wynik

Ostateczna nota w konkursie uzyskiwana jest poprzez średnią ważoną, obliczaną z ocen użytkowników wirtualnej sieci, zgromadzonych m.in. w Ceneo, Zumi, Google Maps czy Facebook. Ważniejszy dla wygranej w plebiscycie jest wynik przyznany w serwisach, które weryfikują tożsamość internauty oraz zezwalają tylko na jednorazowe dodanie opinii o przedsiębiorstwie. Maksymalnie w plebiscycie Orłów Meblarstwa firma może uzyskać wynik równy 10.0. Wystarczy jednak, aby przedsiębiorca dostał nie mniej niż 8.0 punktów, by trafić na listę laureatów. Na stronie każdej branży tworzone są zestawienia, w których na podstronach miast zawarte są informacje na temat zwycięzców: miejsca prowadzenia działalności, ilości uzyskanych punktów, danych kontaktowych, ilości ocen, które dały wynik końcowy oraz informacji o tym, czy przedsiębiorca dostał wyróżnienia w minionych edycjach Orłów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE