Reklama

Na deskach MCK znów zagoszczą wielkie gwiazdy!

Opublikowano:
Autor:

Na deskach MCK znów zagoszczą wielkie gwiazdy! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz kolejny w Miejskim Centrum Kultury pojawią się aktorzy doskonale znani widzom ze szklanego ekranu. Tym razem wystąpią w spektakly pt. "Przepraszam, co Pan tu robi?".

Po raz kolejny w Miejskim Centrum Kultury pojawią się aktorzy doskonale znani widzom ze szklanego ekranu. Tym razem wystąpią w spektakly pt. "Przepraszam, co Pan tu robi?".

Sytuacje, które miały miejsce poddawane są w wątpliwość, a czasy tych wydarzeń nie do końca są określone. Absurdalne dialogi, błyskotliwe riposty, popkulturowa erudycja i sytuacje, w które bohaterowie zapędzają się z coraz większym entuzjazmem. Perypetie tych postaci, są bliskie każdemu z nas. Zobaczymy w nich siebie, wujka czy sąsiada. Nie jest to kolejna adaptacja angielskiej sztuki. Rozśmieszy, zaskoczy, momentami oburzy. Po obejrzeniu tej komedii, będziesz miał więcej pytań niż odpowiedzi. Pytań, na które odpowiedzieć musisz sobie sam.
 
16 listopada (czwartek) 2017 r. godz. 19:00
 
BILETY w cenie 80 zł. do nabycia w kasie kina Siemowit lub na www.kupbileciek.pl  ;  www.agencjadliabel.pl  ; www.biletyna.pl
 ; www.ebilet.pl lub w salonach sieci Empik
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE