Reklama

"Różal" i "Kaczor" wspierają Animal G(h)ost. Każdy grosz na wagę złota! [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

"Różal" i "Kaczor" wspierają Animal G(h)ost. Każdy grosz na wagę złota! [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wszystkie łapy na pokład! Animal G(h)ost jak nigdy wcześniej potrzebuje pomocy ludzi dobrego serca. W akcję włączają się Marek "Kaczor" Kaczanowski, a nawet zawodnik MMA, Marcin "Różal" Różalski. Liczy się każdy grosz i każda forma wsparcia dla fundacji. Jej członkowie apelują: bez Was nie damy rady!

Wszystkie łapy na pokład! Animal G(h)ost jak nigdy wcześniej potrzebuje pomocy ludzi dobrego serca. W akcję włączają się Marek "Kaczor" Kaczanowski, a nawet zawodnik MMA, Marcin "Różal" Różalski. Liczy się każdy grosz i każda forma wsparcia dla fundacji. Jej członkowie apelują: bez Was nie damy rady!

Brakuje sił, czasu, miejsca i leków, brakuje karmy, koców i pieniędzy; na jeden Dom Zastępczy przypada aż 12 zwierząt, a pogodzenie życia prywatnego z działaniem na rzecz zwierzaków to zadanie, które potrafi złamać każdego. Dlatego też Animal G(h)ost błaga o pomoc, która rozwieje czarne chmury kłębiące się nad fundacją.  

W tym tygodniu na youtube pojawił się krótki film ukazujący problemy, z którymi na co dzień muszą mierzyć się członkowie gostynińskich animalsów.

- Animal Ghost działa od 2013 roku, od maja, kiedy oficjalnie staliśmy się fundacją, pasja  stała się ciężką pracą.  W tym roku udało się nam wyleczyć, wysterylizować, wykastrować i znaleźć domy dla 84 zwierząt z naszego rejonu. Nie zrobilibyśmy tego bez pomocy innych osób. Dlatego prosimy o wsparcie, a wsparciem jest wszystko: karma, koce, leki i to, co może pomóc w opiece nad zwierzętami - opowiada prezes fundacji Małgorzata Trocha.

Do wsparcia zachęca także gostyniński motocyklista, Marek "Kaczor" Kaczanowski.

- Znam ekipę Animal G(h)ost od wielu lat i to co robią dla zwierząt, robią z wielkiej miłości. Pomóżmy im! - przekonuje "Kaczor"

Akcję wspiera również przyjaciel Marka Kaczanowskiego, znany z MMA, Marcin "Różal" Różalski. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE